O nás

 

Na základe záverov Správy o periodickej odbornej prehliadke a odbornej skúške elektrického zariadenia pre Ubytovňu Flóra, Bratislava a na základe príkazu riaditeľa STARZ, Ubytovňa Flóra AZ Zlaté piesky, Senecká cesta 2, Bratislava, definitívne končí svoju prevádzku dňa 29. 02. 2016.

Hotel Flóra

Hotel Flóra Vám ponúka lacné ubytovanie v rámci Bratislavy a nachádza sa v lokalite Zlaté piesky, ktoré sú najväčším rekreačno-športovým areálom na území hlavného mesta, Bratislavy. Nachádza sa na okraji mesta pri hlavnom ťahu cesty smerom na Žilinu. Zo Žiliny prvá odbočka z autostrády smerom do centra Bratislavy.

 

Spojenie prírodného kúpaliska s ubytovaním a príslušenstvom, službami, je predpokladom pre strávenie príjemných chvíľ odpočinku a dovolenky.

 

 

Okrem ubytovacích kapacít - Hotel Flóra - celoročná prevádzka so 100 ubytovacími kapacitami, s reštauráciou, s barom, s možnosťami usporiadania recepcií, svadieb, priateľských posedení a pod.

 

Okrem toho mesto Bratislava poskytuje veľa možností na spoločenské a kultúrne využitie. Množstvo múzeí, kultúrne pamiatky - hrad Devín, Bratislavský hrad, možnosť návštevy Viedne (60 km), vodné dielo Gabčíkovo (40 km), hranica s Maďarskom (20 km), Českou republikou (60 km).

 

Pláž na Zlatých pieskoch

 

Späť / Back